Villa Aelia By The Sea

Βασικές ανέσεις

  • 160 μ²

Τοποθεσία

    Η Villa Aelia By The Sea Πρωταράς απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από τον Προφήτη Ηλία και προσφέρει πισίνα για να εξασφαλίσει μια χαλαρωτική διαμονή.

    Το κατάλυμα βρίσκεται κοντά σε χώρους ευεξίας, όπως οι Θαλασσινές Σπηλιές, που είναι σε απόσταση 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Πάρκο Γλυπτικής του Δήμου Αγίας Νάπας, που βρίσκεται σε απόσταση 6 χλμ.

    Στην Villa Aelia By The Sea οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στη θάλασσα.

    Οι επισκέπτες του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Kalamies Restaurant που σερβίρει πιάτα ελληνικής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 250 μέτρων. Οι επισκέπτες επίσης θα βρουν Perneras Ave. - Ymittou, που βρίσκεται 10 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα.

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςTBA

    Δωμάτια στο Villa Aelia By The Sea Πρωταράς

    Στην Villa Aelia By The Sea οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στη θάλασσα.

    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Βίλα

    Μέγεθος: 160 μ²

    Τύπος κρεβατιού: Διπλό κρεβάτι

    Περισσότερες πληροφορίες +

    Η τοποθεσία του Villa Aelia By The Sea Πρωταράς

    Αξιοθέατα
    Καταπληκτικά εστιατόρια
    Μεταφορά

    Τα σχόλια των πελατών του Villa Aelia By The Sea Πρωταράς

    Εδώ θα βρείτε σχόλια που δημοσίευσαν οι χρήστες μας σ' αυτόν τον ιστότοπο

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Προσπαθήστε ξανά.

    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Νόμισμα
    • USD Δολάριο ΗΠΑ
    • EUR Ευρώ
    • GBP Λίρα στερλίνα
    • AUD Δολάριο Αυστραλίας
    • CAD Δολάριο Καναδά
    • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
    • CNY Γουάν Κίνας
    • CZK Κορόνα Τσεχίας
    • DKK Κορόνα Δανίας
    • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
    • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
    • JPY Γεν Ιαπωνίας
    • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
    • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
    • NOK Κορόνα Νορβηγίας
    • PLN Ζλότι Πολωνίας
    • RON Νέο λέου Ρουμανίας
    • RUB Ρούβλι Ρωσίας
    • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
    • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
    • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
    • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
    • SEK Κορόνα Σουηδίας
    • CHF Ελβετικό φράγκο
    • TRY Τουρκική λίρα
    • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Μπατ Ταϊλάνδης
    Επιλογή γλώσσας
    Δείτε τις καλύτερες διαθέσιμες προσφορές
    Εισάγετε ημερομηνίες για να δείτε τις τιμές
    Άφιξη
    Αναχώρηση
    Επισκέπτες
    2 επισκέπτες

    Ενήλικες:

    2

    Παιδιά:

    0
    Villa Aelia By The Sea Πρωταράς